Strona główna


KADRA PEDAGOGICZNA SZKOŁY

NAUCZYCIELE WYCHOWAWCY KLAS w r.szk. 2016/17:
  • oddział "0" Pszczółki - pani Sylwia Piasecka i pani Patrycja Lipiec
  • oddział "0" Żabki - pani Joanna Łyszyk i pani Katarzyna Doszczeczko
  • oddział "0" Biedronki - pani Monika Kowalczyk i pani Justyna Maruszewska
  • oddział "0" Motylki - pani Paula Kosmowska i pani Alina Adamczewska
  • kl. 1a - pani Izabela Janocha
  • kl. 1b - pani Beata Matlęga
  • kl. 2a - pani Małgorzata Siwiela
  • kl. 2b - pani Eliza Sputo - Jessa
  • kl. 2c - pani Monika Bochra
  • kl. 2d - pani Agnieszka Żukowicz
  • kl. 3a - pani Wanda Gargas
  • kl. 3b - pani Bogusława Bindas
  • kl. 3c - pani Anna Zawistowska
  • kl. 4a - pani Anna Pianka
  • kl. 4b - pani Marzena Kurowska - Blok
  • kl. 5a - pani Małgorzata Placek
  • kl. 5b - pani Elżbieta Missok
  • kl. 6a - pani Katarzyna Budnik
  • kl. 6b - pani Alicja Kiedrowska


PRZYDZIAŁ PRZEDMIOTÓW NAUCZANIA
Pedagog:
  • Joanna Czerwińska
Świetlica:
  • Magdalena Dobrzycka
  • Joanna Tesmer
Religia:
  • Joanna Drejska
  • Anna Pianka
Wychowanie przedszkolne:
  • Alina Adamczewska
  • Katarzyna Doszczeczko
  • Paula Kosmowska
  • Monika Kowalczyk
  • Patrycja Lipiec
  • Joanna Łyszyk
  • Justyna Maruszewska
  • Sylwia Piasecka
Nauczanie zintegrowane:
  • Bogusława Bindas
  • Monika Bochra
  • Wanda Gargas
  • Izabela Janocha
  • Beata Matlęga
  • Małgorzata Siwiela
  • Eliza Sputo-Jessa
  • Anna Zawistowska
  • Agnieszka Żukowicz
Matematyka:
  • Katarzyna Budnik
  • Anna Jesionowska
  • Iwona Marciniak
  • Izabela Piotrowska
Przyroda:
  • Małgorzata Placek
Informatyka - zajęcia komputerowe:
  • Ireneusz Megiel
  • Izabela Piotrowska
  • Iwona Marciniak
Wychowanie fizyczne:
  • Jędrzj Bielecki
  • Dorota Bindas-Burdzik
  • Sebastian Bober
  • Wojciech Drejski
  • Robert Kowalczyk
  • Elżbieta Missok
  • Piotr Starzecki
Język polski:
  • Alicja Kiedrowska
  • Marzena Kurowska - Blok
  • Barbara Prondzińska
Język angielski:
  • Małgorzata Batka
  • Aleksandra Grzelak
  • Agnieszka Małaszuk
  • Justyna Maruszewska
Historia:
  • Alicja Kiedrowska
  • Anna Pianka
  • Joanna Tesmer
Plastyka:
  • Izabela Janocha
Muzyka:
  • Arkadiusz Gewartowski
Technika - zajęcia techniczne:
  • Iwona Marciniak
Wychowanie do życia w rodzinie:
  • Elżbieta Missok
Biblioteka:
  • Renata Pomian