Powrót do spisu treści - WYDARZENIA 2016/2017
- rok szk. 2016/2017

Orkiestrowy piątek - pozostałe zdjęcia >>>
Jak co roku nasza szkoła włączyła się w akcję zbiórki funduszy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świštecznej Pomocy. Graliśmy w piątek 13.01.2017r.
W ciągu całego dnia odbywała się kwesta na rzecz WOŚP. Na wielkoorkiestrowym kiermaszu można było zakupić serduszkowe ciasteczka, oraz drobny upominek. Na górnym holu na przerwach za datek do puszki uczniowie puszczali i dedykowali piosenki dla swoich znajomych, kolegów, nauczycieli, a także wyklejali wielkoorkiestrowe serca SP2. Uczniowie obejrzeli również pokaz ratownictwa medycznego, który poprowadziła ratowniczka z grupy ratowników PCK w Koszalinie. Do akcji przyłączyły się nawet grupy zerówkowe. Głównym dyrygentem szkolnej orkiestry była pedagog pani Joanna Czerwińska, a w zbiórce pomagali wolontariusze ze Szkolnego Koła Caritas pod opieką pani Anny Pianki oraz Dawid Jermakow z klasy 6a i Maciej Gorgoń z klasy 6b.
Dziękuję wszystkim za wspólną zabawę i hojność ze strony uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły. Z owsiakowym pozdrowieniem - Siema!
tekst i foto: Joanna Czerwińska