Powrót do spisu treści - WYDARZENIA 2016/2017
- rok szk. 2016/2017

Wielki finał akcji charytatywnej UNICEF-u Wszystkie Kolory Świata - pozostałe zdjęcia z naszej imprezy >>>
W środę, 18 stycznia odbył się wielki finał akcji Wszystkie Kolory Świata. Jej inicjatorki - pani Monika Bochra i pani Eliza Sputo - Jessa profesjonalnie poprowadziły licytację 147 lal wykonanych przez uczniów. W hali sportowej pojawili się wspaniali goście - Burmistrz Gminy i Miasta Sianów Pan Maciej Berlicki, Przewodniczący Rady Miejskiej Pan Janusz Machała, przyjaciele szkoły oraz twórcy laleczek - uczniowie z rodzinami i nauczyciele.
Gości uroczyście powitał Dyrektor Szkoły Pan Sebastian Bober słowami Jana Pawła II Człowiek jest tyle wart, ile może dać drugiemu człowiekowi i zachęcił zebranych do otwarcia się na potrzeby dzieci z ubogiej Angoli.
Wspaniała atmosfera towarzysząca licytacji, miły występ trzecioklasistów "Rozśpiewane anioły" pani Joanny Drejskiej oraz oszałamiający wynik licytacji - 4405 zł. przerosły oczekiwania organizatorów.
Wspaniałym dzieciom i dorosłym zaangażowanych w akcję Wszystkie Kolory Świata
z serca dziękujemy!
Finał akcji poprzedziły wybory laleczki, która będzie reprezentowała szkołę w konkursie ogólnopolskim. Zwycięska szkoła będzie gościć ambasador akcji Majkę Jeżowską z koncertem. - zdjęcia ze szkolnych wyborów miss laleczki >>>
Monika Bochra, Eliza Sputo-Jessa